Rozwój 3,5-miesięcznego dziecka

Witam Państwa, moja córeczka ma 3,5 miesiąca i martwi mnie to,że czasami gdy coś do niej mówię, to nie spogląda wtedy na mnie. Szczególnie, gdy się na coś zapatrzy. Wołam ją po imieniu, ale ona długo nie kieruje na mnie wzroku. Słyszy na pewno bardzo dobrze. Wodzi za mną wzrokiem, gdy chodzę po pokoju, odwzajemnia uśmiech i dużo głuży sama do siebie ale i w dialogu ze mną, kontakt wzrokowy też raczej dobry. Próbuje chwytać grzechotki i ogólnie jest ok prócz tego braku reakcji na wołanie.

Jeśli jednak ma Pani obawy, proszę zgłosić się do psychologa dziecięcego, który w osobistym kontakcie będzie mógł ocenić rozwój i ewentualne jego zahamowania u Pani córki. pozdrawiam.