Rozwój 6-miesięcznego dziecka leczonego na zespół Westa

Witam, synek ma 6 miesiecy, leczony był na Zespol Westa, napady ustaly po stosowaniu sterydow. Zauwazylam, ze dziecko wolniej sie rozwija, utrzymuje kontakt wzrokowy, duzo sie smieje i gada po swojemu, przekreca sie na brzuszek z powrotem czasem mu sie udaje, proboje pelzac, ale bardziej mu wychodza obroty jak jest na brzuszku, nie ulezy na pleckach jest ciagle ruchliwy, ladnie siega po zabawki i sie nimi bawi, wklada raczki do buzi. Czy dobrze sie rozwija, mamy wizyte u neurologa.

Czy chce Pani diagnozować dziecko przez internet na podstawie kilku zdań. Duża odwaga
Ma Pani wizytę u neurologa. Specjalista na podstawie Pani obserwacji i badania oceni rozwój dziecka.