Rozwój bardzo wczesnej ciąży a wynik BHCG i staranie się o dziecko

Zrobiłam test 2 kreski, po dwóch dniach zgłosiłam się do szpitala ponieważ zaczęłam plamić, okazało się że ciąża była bardzo wczesna. Po ponownym badaniu Beta. Lekarz powiedział, że ciąża się nie rozwija ponieważ Beta. stoi w miejscu i mam wracać do domu. Teraz krwawię ponad tydzień. Z związku z tym mam pytanie czy mam zgłosić się na łyżeczkowanie ?(lekarz nic mi nie mówił ) Oraz kiedy mogę zacząć kochać się z mężem, a jeżeli jeszcze nie to czy mogę mieć teraz orgazm pieszczotami czy lepiej nie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane krwawienie utrzymuje się od tygodnia, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Być może rzeczywiście konieczne będzie łyżeczkowanie. Do czasu wyjaśnienia problemu sugeruję powstrzymać się od współżycia.