Rozwój dziecka w 16. tygodniu ciąży

witam jestem zdruzgotana jestem w 18 tyg ciazy ostatnia wizyte mialam w 16 tyg lekarz stwierdzil ze dziecko rozwija sie prawidlowo jest duze ale ja ma silne obawy jestem zalamana na poczatku ciazy nie wiedzac o niej pilam duo alkoholu przeszlam zalamanie i zaczelam pic pilam codziennie butelke wina zrobilam test ciazowy z wynikiem tyg ciazy i pokazal3 mysle ze zaszlam w ciaze 30 marca w tym czasie pilam alkohol codziennie przez 4 tyg mysle o aborcji boje ie ze dziecko bedzie mialo fas

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno przewidzieć skutki spożywania alkoholu na rozwój dziecka, należy się cieszyć, że jak na razie wszystko jest z dzieckiem w porządku. Wiele kobiet we wczesnej ciąży, nie wiedząc o niej, spożywa alkohol, bez żadnych konsekwencji.
Pozdrawiam