Rozwój dziecka w wieku 6 miesięcy

Moja córka ma 6 miesięcy i dziesięć dni nie siedzi jak ja po sądzę to przewraca się czy mam powód do nie pokoju. I czy jakoś ja ćwiczyć

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do fizjoterapeuty, który pracuje metodą Vojty lub/i Bobath. Oceni rozwój psychomotoryczny dziecka i jeśli będzie taka potrzeba pokieruje dalszym postępowaniem leczniczym.

Pozdrawiam serdecznie.