Rozwój mowy i zachowanie u dziecka

Witam synek czasem powie"baba"ale sporadyczne.Gdy coś mu sie nie podoba płacze gdy jest szczęśliwy to się śmieje Uwielbia bujac sie na bujaczce najchetniej by z niej nie schodził.Gdy cos chce pokazuje palcem mówiąc"e"gdy cos znajdzie przynosi.Lubi mnie karmići Gdy zobaczy krowke mowi"bu"gdy slyszy pieska robi"u".zaczal chodzic gdy mial 10miesiecy.gdy pytamy gdzie jest tata nie spojrzy alegdy zobaczy ze tata wrocil cieszy sie i klaszcze.Na swoje imie niezawsze reaguje.Czy powinnam sie martwic?

Witam,
nie bradzo rozumiem,czym chce się Pani martwić,bo jezeli faktem "nie zawsze",można to przypisać zaabsorbowaniu innymi sprawami w chwili,gdy się go prosi,lub np.zwracaniem się do dziecka nie tylko jednym imieniem/mianem/.Ale nie zaszkodzi zbadanie słuchu.
Pozdrawiam serdecznie.