Rozwój płodu a wzrost bHCG

Witam. chciałabym prosić o pomoc. 15.09. dostałam ostatnią miesiączkę,a 17.10. wyszedł mi pozytywny test kupiony w aptece. Test powtórzyłam jeszcze 3 razy i każdy wyszedł pozytywny.Na usg nie widać pęcherzyka,a lekarz ma bardzo dobry sprzęt.HCG z krwi robiłam 24.10. i wyniosło 84,45 mlu/ml, po 6 dniach powtórzyłam badanie i wyszło 134,63. Bardzo się boję. Czy przy takich wartościach HCG ciąża może rozwijać się prawidłowo?Jest jakaś szansa? Bo mój lekarz nie daje mi nadziei ;(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście poziom beta hCG jest dość niski jak na miesięczną ciążę. Sam jego przyrost teoretycznie także nie rokuje najlepiej. Proszę pozostawać pod kontrolą lekarza.