Rozwolnienie i ból brzucha

Już 2 dni zamiast zwykłego kału mam rozwolnienie jadłam to samo co inni w moim otoczeniu i im nic nie jest nie wiem o co chodzi i czemu tak jest przed pierwszym rozwolnieniem bardzo bolał mnie brzuch. A więc o co chodzi?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na rytm wypróżnień może mieć wpływ wiele czynników - dieta, stres, wysiłek fizyczny, choroby somatyczne.
Jeśli przez kilka dni nie dojdzie do ustąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym celem badania klinicznego i ewentualnej diagnostyki dodatkowej.