Rozwolnienie po zjedzeniu płatków z mlekiem

Często po zjedzeniu płatków z mlekiem mam rozwolnienie, wcześniej nie miałem takiego problemu, daopiero od kilku miesięcy, dlaczego tak się może dziac czy powinieniem wykonać jakie badania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nietolerancją laktozy. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.