Rozwolnienie trwające trzy tygodnie

Witam, Moj problem wyglada nastepujaco. Bylam na wycieczce we wloszech i 2 dni po powrocie dopadlo mnie okropne rozwolnienie. Najczesciej ok godziny 19 kiedy zapalilam papierosa. Poszlam z tym do lekarza a ten przepisal mi SETALOFT ! twierdzac ze to na podlozu nerwowym. Zazywam ta chemie tydzien, a rozwolnienie jak mialam tak mam i jestem sfrustrowana (3 tydzien). Nie uwazam, ze powinnam byc leczona nerwy tylko dlatego, ze siostra przyjmuje ten sam specyfik. Bardzo prosze o pomoc...

Witam
Biegunka zwykle jest skutkiem zakażenia wirusowego albo bakteryjnego przewodu pokarmowego, ale może mieć także o wiele poważniejsze przyczyny. Skoro utrzymuje się już tak długo, konieczna jest wizyta
u gastrologa lub gastroenterologa, który po przeprowadzeniu
badań postawi diagnozę i zaproponuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie