Rozwolnienie w 35. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 35 tyg ciazy. Od dwoch dni mam rozwolnienie, nie caly czas ale zdaza sie. Do rego sluz z brazowym nalotem. Szyjka zostala zbadania usg rowniez w porzadku jestem pozamykana,skad w takim eazie ten sluz? I czy biegunka moze sygnalizowac juz oczyszczanie sie przed porodem ?

Aleksander Ropielewski

Biegunka może mieć wiele powodów zarówno wyniak może z ciąży i drażnienia jelita jak i pozostałych typowych przyczyn biegunki. Kolor śluzu może być ciemnobrążowy i również nie budzi niepokoju.