Różyczka - oznaczenie przeciwciał

Witam, proszę o interpretację wyników wirusa różyczki. Pozdrawiam, z góry dziękuję. przeciwciała w klasie. IgM 0,83 wynik ujemny <1,2 wynik wątpliwy: 1,2- 1,59 wynik dodatni: 1,6 i powyżej Wirus różyczki przeciwciała w kl. IgG 46,7 wynik ujemny 0,0- 4,9 wynik wątpliwy 5,0- 9,9 wynik dodatni>=10,00
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Ujemny wynik oznaczenia przeciwciał w klasie IgM w połączeniu z dodatnim wynikiem IgG świadczy, że posiada Pani odporność (poszczepienną lub po przechorowaniu różyczki) przeciwko temu wirusowi.

Pozdrawiam.