RTG klatki piersiowej 26-latka
Witam,na opisie RTG z prześwietlenia klatki piersiowej mam napisane "wzmożony rys przyoskrzelowy" , czy to cos poważnego? poza tym wszystko w porządku... prosze o odp i z góry Dziekuje.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania może wskazywać na proces zapalny oskrzeli.