RTG klatki piersiowej 5-latka

Witam!prosze o wyjasnienie wyniku rtg kaltki piersiowej u 5 latka:pola plucxne odwnekowo o wzmozonym rys,.zrebu,ze wspolistniejacymi drobnoplamistymi,zlewajacymi sie zageszczeniami miazszu typu bronchopneumonii.Wneki zageszczone zapalnie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik wskazuje na obecność zmian zapalnych w płucach, konieczna jest wizyta u pediatry.
Pozdrawiam