RTG klatki piersiowej i opis płuc

Dzień dobry. Dzisiaj odebrałem zdjęcie RTG klatki. Opis lekarza radiologa: Płuca bez zagęszczeń i zmian ogniskowych. Rysunek naczyniowy płuc znormalizowany. Serce w normie. Bardzo stresuje się o swoje zdrowie i bardzo prosiłbym o opinie specjalistów tego portalu. Pozdrawiam Zdjęcie otrzymałem na płytce CD wraz z opisem. Link do zdjęcia RTG: http://s1.fotowrzut.pl/LZ1VE2UWHE/1.jpg

Na zdjęciu nie widać dużych zmian. Ocena zdjęć RTG zgodnie z prawem odbywa się na specjalnie przystosowanych do tego monitorach z dużą skalą szarości i przy zdjęciach o większej rozdzielczości. Radiolog opisujący zdjęcie na takim sprzęcie również nie zauważył niczego podejrzanego. Proszę się udać do lekarza rodzinnego/kierującego i skonfrontować objawy kliniczne z obrazem RTG.