RTG kręgosłupa a ból głowy, mrowienie dłoni i twarzy oraz ból nóg

Witam serdecznie. Bardzo proszę o interpretację wyników rtg kręgosłupa: Lordoza zniesiona. Osteofity szczytów wyrostkowych haczykowatych. Szczelina międzytrzonowa TH1-C7 dyskretnie obniżona. W badaniu czynnościowym kąt przygięcia zachowany, na odcinku C-C3 krzywizna wygładzona, w odgięciu kąt i krzywizna zachowane - zaznaczony objaw szufladowy szyjny na wysokości C2-3-4-5. Czy może to być powodem bólu głowy , mrowienia dłoni i twarzy, bólu nóg.Dziękuję.

Witam serdecznie,

Opisane zmiany w badaniu RTG mogą dawać wymienione przez Panią dolegliwości. Wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, który na podstawie badania fizykalnego, wywiadu medycznego, objawów klinicznych oraz wyników badań dodatkowych, postawi diagnozę oraz ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.