RTG kręgosłupa i rwa kulszowa

Od kilku miesięcy cierpię na rwe kulszową. W związku z powyższym skierowano mnie na RTG kręgosłupa, prosz e o interpretacje moich wyników, czy wskazane nieprawidłowości powodują rwe kulszową? Lręgosłup w odcinku piersiowo-ledzwiowym zniekształcony w lewo.Wysokość trzonów kręgów lędzwiowych zachowana. Przestrzeń miedzykregowa L-3,4 weższa po stronie lewej. Zwezenie przestrzeni miedzykregowej L-5, S-1. Stawy krzyzowo-biodrowe bez zmian

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą być spowodowane problemami z kręgosłupem. Sugeruję wizytę u neurochirurga.