RTG kręgosłupa szyjnego i zmniejszenie lordozy szyjnej
Po RTG kręgosłupa szyjnego wyszło mi że mam zmniejszenie lordozy szyjnej,zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych oraz drobne osteofity.CO to oznacza czy mam się bać bo strasznie boli odcinek szyjny i tracę czucie w rękach pracuje fizycznie przy drzewie ścinka szczypanie.
ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mają podłoże zwyrodnieniowe. Obecność zmian powoduje występowanie dolegliwości bólowych oraz zaburzeń czucia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie. Nie można wykluczyć konieczności leczenia operacyjnego.