RTG płuc po rzuceniu palenia

Mężczyzna 24 lata,192 cm,88kg,Pale 6 lat.Na początku tego roku rzuciłam palenie(3-4 miesiące) i zaczeło się u mnie odkrztuszanie flegmy. Myślałem ze to oczyszczanie płuc ale jak wróciłem do palenia nadal się ono utrzymało.Z obawy że to rak płuc albo POChP zbadałem się.Badanie osłuchowe w normie,RTG "Widoczny miąższ płucny bez zagęszczeń" używając ACC Optima.Wyniki spirometri http://pokazywarka.pl/u3jxqx/ Będe bardzo wdzięczny za interpretacje tej Spirometrii i czy jest to POChP czy nie.

Lek. Tomasz Budlewski

A dlaczego sa tak dwa różne wyniki? Ile razy w poszczególnych wynikach były powtarzane próby? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.