RTG stawu łokciowego i ból

Witam Odebrałem dziś wyniki RTG stawu łokciowego. Wynik badania to: dyskretne zaostrzenie wyrostka łokciowego kości łokciowej prawej. Nadmienię że gram w squasha regularnie dwa razy w tygodniu ale ból odczuwalny uniemożliwia mi grę mam już skierowanie do ortopedy ale chciałem zasięgnąć jeszcze opinii Pana jak dalej postępować. Pozdrawiam Łukasz

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zdjęcia trudno jest mi powiedzieć coś więcej ponad to, że opis Pańskich dolegliwości współgra z opisem zdjęcia rtg. Zmiany w opisie zdjęcia sugeurją stan zapalny. Poza zaprzestaniem wysiłku i miejscowym leczeniem stanu zapalnego sugeruję wykonanie badania USG stawu łokciowego, które dokładnie zobrazuje ściągna i więzadła okolicy stawu łokciowego.