RTG stopy i metaliczny cień
W tk.miekkich na poziomie szpary stawowej miedzypaliczkowej palucha metaliczy cien ciala obcego sr.1 mm. Bol jest niesamowity RTG bylo robione na pogotowiu w niedziele lekarz powiedzial tylko tyle ze mam noge oszczedzac . Czy powinnam gdzies jeszcze z tym isc zeby mi to wyciagneli czy poczekac az samo wyjdzie . Z gory dziekuje za wyczerpujaca odp.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Szanowna Pani, jeżeli w wyniku skaleczenia doszło do skaleczenia i wniknięcia ciała obcego - najlepiej jest je usunąć. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Proszę z wynikiem rtg zgłosić się do ortopedy celem ustalenia najlepszego w Pani przypadku postępowania. Pozdrawiam i sugeruję nie zwlekać ( o ile mamy do czynienia ze skaleczeniem i ciałem obcym, a nie jest efektem skaleczenia sprzed lat)