RTG żeber i rekonwalescencja

Witam, mój tata miał robione badania RTG żebra. Opis: Tylno - dolne część żebra XI dyskretnie kątowo ustawiona - uszkodzenie. Kąt żebrowo przeponowy ostry wolny. Prosiłbym o jakieś PORADY co robić, jak przyśpieszyć czas gojenia, aby rekonwalescencja była możliwie jak najkrótsza.Z góry dziękuje za fachową odpowiedź! :)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest odpowiednie kontrola i ewentualne działanie podczas nasilenia objawów. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ortopedy.