RTG zębów a leczenie kanałowe

Bylam u dentysty razem ze zdjeciem rtg zebow i dowiedzialam sie ze mam piec zebow do leczenia w tym 1 bolacy mnie do kanalowego. Zastanawia mnie czy jesli jeszcze ktorys z pozostalych chorych zebow bylby do leczenia kabalowego(lub w najgorszym wypadku do wyrwania..) to dentysta by to zauwazyl odrazu czy dopiero na etapie 'robienia tego zeba'? Bo nic nie mowila ze jeszcze jakies zeby beda do kanalowego leczenia ale nw czy to dlatego ze nie beda czy ze jeszcze nie wiadomo?

Magdalena StusiĹska

Raczej na zdjęciu RTG byłyby widoczne zmiany, jednak w trakcie leczenia może pojawić się konieczność rozszerzenia leczenia. Prosze koniecznie zająć się leczeniem tych zębów!