Ruchomość rzepki a bolesność kolana

Mam problem z kolanem. Od jakiegoś czasu, ok. pół roku pobolewa mnie kolano. Nigdy nie miałam żadnej kontuzji ani nic z tych rzeczy. Sama zauważyłam że ruchomość rzepki w obu kolanach jest znacznie większa niż u innych a w lewym kolanie większa niż w prawym. Parę razy ból obudził mnie w nocy. Ból zazwyczaj nie jest silny ale irytujący..pojawia się szczególnie po tańcu(najsilniejszy), gdy wykonuję dłuższy przeprost kolana, lub mam zgięte kolano w rotacji, czasami bez przyczyny. Co to może być?

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać USG stawu kolanowego i udać się do ortopedy. Bez odpowiedniego badania trudno postawić przybliżoną diagnozę.