Ruchomy guzek na czole

Witam, mam 21 lat. Około 1,5 miesiąca temu pojawił mi się na czole ruchomy guzek, przesuwalny pod skórą o czerwonym zabarwieniu. Gdy marszczę czoło, w miejscu guzka nie ma zmarszczek. Skóra jest szorstka, lekko łuszcząca. Obecnie ma około 2 cm średnicy i niekorzystnie wygląda. Jeden z lekarzy 1 kontaktu stwierdził, że to tłuszczak i dał skierowanie do chirurga. Drugi zaś obalił to i stwierdził, że to nie tłuszczak i poradził udać się do dermatologa. Co to może być i co w tym wypadku zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mam mozliwosci zbadania i nie mogę rozstrzygnąć sporu. Zalecam udać sie do dermatologa celem początkowej oceny. Pozdrawiam