Ruchomy guzek na szyi u 32-latki

Witam serdecznie, Od 8 miesiecy mam mala kuleczke na szyi, nizej niz zuchwa. Jest calkiem ruchoma, plytko pod skora,nie jest przytwierdzona do podloza. Nie boli w ogole. Nie rosnie, nie zmienia ksztaltu. Lekarz stwierdzil,ze jak nie rosnie, to nie trzeba nic robic. Czy aby na pewno? Guzek jesy wielkosci ziarenka groszku zielonego. Pozdrawiam serdecznie

Jak nie zbadam - to nie odpowiem , podejrzewam , że to kaszak , teoretycznie moze on przejść w stan zapalny i wtedy jest klopot. Wycieciem i badaniem hist.-pat. nic Pani nie ryzykuje poza posiadaniem blizny! Zapraszam na konsultacje do mnie , Mokotowska 15 , tel.223314140 , zż