Ruchy czoła po zabiegu botoksu

Witam, Prawie rok temu zrobiłam sobie botoks czoła, zmerszcza znikneła ale pojawiła się nowa poniżej lini brwi, nad nosem. Znajoma powiedziała mi że to właśnie przez botoks bo jakis inny mięsien musiał przejąć ruchy czoła. Czy to prawda? Teraz chce ponownie zrobic zabieg ale nie chce też kolejnych dodatkowych zmarszczek. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Witam Panią
Opisywana przez Panią zmarszczka to tzw zmarszczka królicza,występuje anatomicznie pod zmarszczką lwią i pojawia się z wiekiem i ze zwiększoną mimiką.Jej pojawienie się nie jest związane ze stosowaniem lub nie botuliny w przeszłości .Jest to po prostu kolejna okolica gdzie występują zmarszczki.Leczymy ją przy użyciu toksyny botulinowej. Doświadczony lekarz będzie wiedział jak wykonać zabieg. Pozdrawiam