Ruchy dziecka w 22. tygodniu

Mam pytanie jestem w 22 tygodniu ciazy i jakos nie umiem rozpoznac ruchow dziecka.czy cos z moim dzieckiem jest nie tak.to jest moja pierwsza ciaza.a bede miala chlopca.na usg jest dobrze wszystko.prosze o szybka odpowiedz.bede wdzieczna.pozdrawiam

Witam,
w pierwszej ciąży pierwsze ruchy płodu wyczuwalne są ok. 20 tygodnia - proszę zwłaszcza po posiłkach ich wyczekiwać.
W miarę rozwoju ciąży ruchy płodu będą się nasilały.

pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli badanie USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości to nie ma powodu do niepokoju. Z czasem Pani poczuje ruchy.

Pozdrawiam.