Ruchy dziecka z jednej strony w 28 tygodniu ciąży

witam jestem w 28 tyg ciazy wczoraj poczułam ruchy z jednej i z drugiej strony boków brzucha czy to oznacza ze dziecko było w poprzecznie ułożone?

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie koniecznie. Dziecko może być położone prawidłowo. Proszę zgłaszać się regularnie na wizyty w poradni ginekologicznej a dzięki m.in. badaniu USG będzie Pani wiedzieć czy ciąża przebiega prawidłowo.