Rumień guzowaty u wnuczka i brak reakcji rodziców

U mojego wnusia stwierdzono rumień guzowaty.porobione zostały badania w klinice reumatologii nic nie wyszło. Rodzice chłopca dostali zalecenie ze szpitala jako pilne aby zgłosić się na badania immunologiczne i hematologiczne.Było to w lutym 2014.Nie zrobili w tej sprawie nic. Czekają na rozwój wydarzeń.Czy jest to grożne dla życia dziecka.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli w zaleceniach jest napisane, ze należy się zgłosić jak najszybciej w celu diagnostyki, to tak powinno się zrobić. Dlatego proszę ponaglić rodziców do działania.
Pozdrawiam