Rumień na skórze 3 lata po ugryzieniu przez kleszcza

Witam.Czy po 3-ech latach od ugryzienia przez kleszcza może wystąpić rumień w innym miejscu,bez innych towarzyszących objawów boreliozy.3 lata temu ugryzł mnie kleszcz za kolanem a 4 tygodnie temu nagle pojawił sie wielki rumien na tułowiu-w talii i sie powieksza,nie swędzi i nie piecze.Dziekuję za ew. odpowiedz mam kolejne pytanie powiązane z wczesniejszym-na temat rumienia.Czy rumień ktory pojawił sie nagle,zajmujący swoją wielkoscia prawie caką talię moze powstac na wskutek działania ubocznego zażywanego leku od 6 lat np Anastrozolum?dziekuje za odpowiedz Danuta.P

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie ma połączenia z danym lekiem. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.