Rumień na twarzy w okresie wiosennym i jesiennym

Witam, Od ponad dwóch lat w okresie wiosennym i jesiennym wyskakuje mi twarzy (głównie wokół ust i przy nosie rumień). Każda wizyta u dermatologa kończyła się inną diagnozą : dermatoza okołoustna, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry. Każda z maści przepisanych przez dermatologów nie przynosiła poprawy. Po kilku tygodniach nieskutecznego leczenia zawsze dostaję zapalenia zatok a wraz z nim antybiotyk, który leczy zarówno zatoki jak i rumień na twarzy. Temat powraca regularnie co 2 mi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.