Rumień po ukąszeniu kleszcza oraz opuchnięcia palców i ból mięśni

witam w sierpniu ukasil mnie klesz wystapil rumien skojarzylem to z borelioza pod koniec pazdziernika dostalem antybiotyk 40 szt doksycyliny po 2 dniach zaczely mnie bolec stawy puchna mi palce u rak odczuwam pieczenie w roznych miesniach takie wedrojace taki stan utrzymuje sie juz 6 tydzien . mam 37 lat jestem mezczyzna ,prosze o porade

Witam serdecznie. Sugerowałabym oznaczenie poziomu przeciwciał IgG i IgM Boreliozy oraz ponowną wizytę u lekarza. Objawów takich nie powinno się pozostawić bez konsultacji z lekarzem, szczególnie z uwagi na obciążony wywiad chorobowy.