Rumieńce na twarzy podczas zmęczenia

witam jak jestem zmaczona czuję moja twarz dostaje rumieńców przechodza mi ciarki po plecach i boli mnie brzuch .tak samo dzieje sie przy silnym stresie jak ma sobie z tym radzic ps. musze odpowiednio się wysypiac. gdy wczesniej się budze np o 6.oo pojawia sie czesto wtedy biegunka i bóle brzucha jak sie wyśpie jest ok

Lek. Krzysztof Szmyt

Zalecam zmniejszenie poziomu stresu w życiu oraz odpowiednią długość snu (przynajmniej 6-7 godzin na dobę w nocy). Zalecam także, regularne spożywanie posiłków, duża ilość błonnika w diecie i regularny wysiłek fizyczny. Rumieńce na twarzy wydają się być fizjologiczną reakcją na wysiłek fizyczny.