Ruszanie się koronki tymczasowej

W czwartek rano miałam założoną koronę tymczasową na górną jedynkę (ząb martwy,po leczeniu kanałowym). Tego samego dnia wieczorem koronka samoistnie zaczęła się ruszać. W piątek rano udałam się do stomatologa, który przymocował ją na nowo. Następnego dnia (po południu w sobotę)korona znów się rusza. Po wyjściu od dentysty nie jadłam i nie piłam przez 4 godz. W ogóle staram się nie jeść. Czy to normalne, że koronka tymczasowa odpada?Obawiam się, że tak samo będzie ze stałą koronką :/

Zdarza się że korona tymczasowa spada. Proszę się nie martwić o ostateczną koronę, jej dopasowanie jest zupełnie inne niż tymczasowej a cement dużo mocniejszy.