Rutyna w młodym małżeństwie

Witam. Otoz mam ogromny problem mianowicie mieszkam w Niemczech i dwa miesiace temu wzielam slub. I chyba wkradla sie rutyna bo juz mnie nudzi ten zwiazek miewam mysli o rozwodzie i powrot do kraju ale boje sie ze sobie nie poradze. Rozmawialam z mezem o tym ale nic sie nie zmienilo. Nie umiem sie odnalezc. Pomocy co robic

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza