Rwa kulszowa a praca fizyczna

mam rwę kuszową jest na zwolnieniu do soboty .wykonuje prace fizyczną czy mogę wrócić do tej pracy latam przy sprzątaniu odkuszam i biegam po całej sali i dołu bez odpoczynku dlatego poszłam na wolne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy może już Pani wrócić do pracy. Na takie pytanie powinien odpowiedzieć lekarz, który wystawił pierwsze zwolnienie.