Rwa kulszowa i duża ilość leków

od lipca mam postawina diagnoze ze mam rwe kulszowa faszeruje sie zastrzykami bo tabletki podoiten i tizanidinum nie pomogly wiec doano do nich zastrzyki naklofen 75mg/3ml i ktorych wziałem juz 30 i milgamma n ktorych wziolem juz 16 szt czuje poprawe ale zaniepokojony jestem iloscia tych lekow czy konieczne sa tak duze ilosci przy tej chorobie czy sa moze inne leczenia z mniejsza ilkoscia lekow oprocz tych lekow biore jeszcze tabletki na serce bo jestem po dwoch wstawianych stendach

Magdalena StusiĹska

Rzeczywiście, leków jest dość dużo- jednak jeśli zastrzyki pomagają należy kontynuować terapię. Ewentualne wątpliwości należy zgłosić lekarzowi prowadzącemu.