Rwa kulszowa i przepuklina kręgosłupa a ćwiczenia

Witam .Rok temu nabawiłem się rwy kulszowej , rezonans przepuklina kregosłupa , kregozmyk.Rehabilitacja , leki pomogły .Pobyt w sanatorium w 80 %. Jakie cwiczenia mogę wykonywać , żeby wzmocnić mięsnie.? każdy rehabilitant mówi co innego.Mam dodatkowo wzmożone napięcie mięśni , (tężyczka ) badania w normie, Mg, Ca, K, .Pomaga sirdalud 2 mg na noc.Czy cwiczenia kulturystyczne moge wykonywać? To jakie? Jakie na brzuch ? chciałbym ćwiczyć .Nie mam nadwagi wzrost 184 , waga 81 , czy jak zgubie10 kg.

Nie wydam konkretnych zaleceń w sprawie Pana ćwiczeń, rehabilitacji przez internet. Aby takie zalecenia wydawać trzeba mieć pełen wgląd w dokumentację medyczną i zbadać bezpośrednio chorego. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem specjalistą rwhabilitacji.