Rwa kulszowa u 65-letniej osoby a odpowiednia terapia

Witam, mama cierpi na rwę kulszową, sztywnieje jej biodro i bardzo boli noga, dodam, że ma 65 lat i mocne zwyrodnienia kręgosłupa oraz że jest pacjentką onkologiczną (przerzuty do szpiku kostnego). Leczona była mydocalmem i dicloduo 2 razy dziennie, ale to wpłynęło na spadek hemoglobiny z 11.7 do 10 , hematokrytu i pozostałych parametrów krwi. Czy mogę prosić o nazwę leku leczącego rwę, a nie tylko przeciwbólowego, który nie uszkadza szpiku. Dodam, że mydocalm i dicloduo pomagały bardzo.Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.