Rwące bóle brzucha, stan podgorączkowy, nudności i spadek wagi ciała

Witam, od 3 m-cy mam problem gastryczny, bole rwace brzucha i uczucie naklowania szpilkami promieniujace do pachwin ledzwi stan podgoraczkowy, brzuch jak balon nudnosci, spadek wagi, rok temu byla kolonosk w normie, wiosna gastroskopia biopsja j. cienkiego, p-ciala cieliaki oraz ANA II, anty ELisa, dopelniacz, usg morfolg, mocz pr watr, antyhabs,białko, kreat w normie, cytologia usg gin w normie, gdzie szukac, czy mogła w ciagu 3 m-cy rozwinac sie choroba Crohna lub wrzodziejace zapalenie?

PowinnA Pani zasięgnać opinii doświadczonego gastroenterologa, który zapozna się z dotychczasowymi wynikami Pani badan i ustali dalsze postępowanie diagnostyczne lub leczenie.