Rwące bóle pod pachą

Dzień dobry, od paru dni mam problem z lewą pachą strasznie boli kiedy coś robię ten ból jest rwący wręcz nie do wytrzymania, do jakimś czasie boli mnie również biceps i w koncu mały i serdeczny palec, ręka mi wtedy drętwieje do tego stopnia że nie jestem w stanie ją poruszać, nasilił się ból z lewej strony karku i strasznie boli mnie kręgosłup,bardzo się nie pokoję, proszę o pomoc ( mam 19 lat)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.