Rwące bóle w dole pleców

od dluzszego czasu mam okropne rwace bole w dole plecow po prawej stronie ktorej promieniuja do brzucha. podejrzewano kamienie w nerce ale po usg okazalo sie ze nie mam prawej nerki.Wyslano mnie wiec do fizjoterapelty ktory wydrukowal mi szereg cwiczen po ktorych moje plecy bola mnie jeszcze bardziej a wlasciwie tylko ta prawa strona. Dodam ze pracuje jako kelnerka takze czasami musze podzwigac talerze czy tace. dziekuje za pomoc

Raczej ból związany jest z jakąś patologią w zakresie kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego. Wskazane byłoby jeszcze określenie stanu tego odcinka kręgosłupa przez wykonanie RTG, a być może i rezonansu magnetycznego. Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z neurologiem, który po bezpośrednim badaniu zaleci dalszy sposób postępowania.