Rwący ból biodra u 54-latki

Witam Trzy tygodnie temu zaczelam odczuwac bol w prawym biodrze a od tygodnia boli mnie prawa noga. Jet to rwacy bol, ktory przechodzi od posladka , czesciowo po zewnetrznej stronie uda i nasika sie bardziej z przodu uda az do kolana. Boli mnie tez prawa lydka podczas chodzenia. Kilka dni temu bylam u fizjoterapety, ktory zalecil mi robienie cwiczenia co dwie godziny.Cwiczenie polega na odchylaniu ciala do tylu w pozycji stojacej. Robie wedlug zalecen fizjoterapety, jednak bol sie nasilil.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii w obrębie kręgosłupa. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie. Powinna Pani także jeszcze raz skonsultować się z fizjoterapeutą, który oceni prawidłowość wykonywanych ćwiczeń.