Rwący ból lewej strony ciała

Mam bole lewej strony - lewa str potylicy, karku,łopatki i czasami ręki. bol idzie tak jakby do skroni i boli lewa str czubka glowy i troche szyja i za uchem.Czasem przy tym kluje mnie jakby w nosie.wszystko po lewej str. Bol jest jakby rwacy klujacy.Tak jakby bola kosci.Mam bardzo napięte mięśnie karku z lewej str i ciepły prysznic przynosi ulgę. Przez rok zdarzylo mi sie tak ze cztery razy bol trwal ok tygodnia ale przechodzilo. Teraz boli dluzej z przerwami. Do jakiego specjalisty?

Należałoby wykonać diagnostykę , jak się wydaje na podstawie opisanych objawów MRI kręgosłupa szyjnego. Z wynikiem proszę się udać do ortopedy, ewentualnie neurochirurga.
Na teraz może się Pani udać do rehabilitanta/fizjoterapeuty, niektóre zabiegi manualne np masaż rozluźniający lub też zabiegi inne np. prądy TENS mogą przynieść ulgę. Proszę też bez obaw stosowa ciepły prysznic, działa na zasadzie lekkiego rozluźniającego masażu.
Generalnie należy zdiagnozować przyczynę dolegliwości.