Rwący ból łokci a Biofenac

Witam. od 3miesięcy mam problem z łokciem(lewa ręka), mam rwący ból w dzień w nocy i nawet przy rzeczach wykonywanych na co dzień w domu np. podnoszenie szklanki z woda lub wykręcanie ubrań mokrych po praniu.lekaż rodzinny przepisał mi biofenac(nie pomogło po tym). co to może być i gdzie się z tym udać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza aby wykonać badanie kontrolne. Prawdopodobnie obecny stan ma związek z zaburzeniami neurologicznymi.