Rwący, wykręcający ból kolan w spoczynku

Witam!Bardzo proszę o odpowiedż jaka to jest choroba i jak ją leczyć.Bardzo bolą mnie kolana ale tylko w spoczynku,raz jedno,potem drugie,nigdy razem,ból jest wykręcający, rwący-pod kolanem czuję sztywność .Boli mnie codziennie nie daję już sobie rady z tym bólem.Odwiedziłam już sporo lekarzy,przetestowałam sporo leków i nic.Nikt nie wie co to jest.Liczę na pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże reumatologiczne. Wskazana jest wizyta u specjalisty reumatologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.