Rwanie w pachwinie po intensywnym dniu w 12 tc

Jestem w 12 tc. Ostatnio miałam dość intensywny dzień. Zapomniałam się i podbiegłam szybko do autobusu, potem sprzątanie, załatwianie spraw- cały dzień na nogach. Wieczorem zaczęło mnie tak jakby "rwać" w pachwinie. Myślałam, że z przemęczenia i ból ustąpi sam, ale boli bardziej, dodatkowo boli mnie w dole brzucha po tej samej stronie, co bolesna pachwina.

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.