Rybi zapach spermy i penisa...

Witam, mam duży problem. Od kilku miesięcy penis mojego partnera i sperma mają nieprzyjemny rybi zapach. Dodam, że dbamy bardzo dokładnie o swoją higienę, a tym bardziej intymną. Co jest nie tak?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Warto zwrócić uwagę czy towarzyszą temu jakieś objawy dodatkowe np. ból, pieczenie, świąd, patologiczna wydzielina z cewki, problemy podczas oddawania moczu lub gorączka. Proponuję zgłosić się do dermatologa-wenerologa bądź urologa w celu dokładnego zbadania gdyż może świadczyć to o jakiejś infekcji.