Rybi zapach u 34-letniej kobiety

MAM 34 LATA,PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE ZAWSZE BYŁAM BEZWONNA ,BEZZAPACHOWA,TERAZ KIEDY PRZEBYŁAM DWIE POWAŻNE OPERACJE W TYM JEDNĄ GINEKOLOGICZNĄ ZAPACH W DNI NIEPŁODNE I TYLKO W TE DNI JEST JAKBY RYBI. WYKRYTO U MNIE ENDOMETRIUM CZY TO MA COŚ WSPÓLNEGO Z TYM ZAPACHEM? DODAM ,ŻE WYBRAŁAM 120 ZASTRZYKÓW FRAXIPARYNY W BRZUCH,PROSZĘ MI POMÓC ,JAK MAM SIĘ TEGO POZBYĆ? NIE MOGĘ TEGO ZNIEŚĆ,DODAM JESZCZE ,ŻE TEN ZAPACH CZUJĘ TYLKO PO STOSUNKU Z MĘŻEM ,NIE CZUJĘ GO W CIĄGU DNIA.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy wykonać badanie bakteriologiczne pochwy, proszę udać sie do ginekologa.
Pozdrawiam